LA SOULETINE      
NOM prenom CLUB CATG temps place
75 CHAVANES LOUIS ST JUERY OLYMP K 3h25'03"99 1
34 LABROUCHE ETIENNE font romeu K 3h27'35"35 2
84 CAUHAPE PIERRE OLORON K 3h27'35"35 3
4 LIBERGE CHRISTOPHE OLORON   3h32'00"80 4
48 LEGOUPIL GUENAEL JURANCON K 3h32'00"80 5
54 AMESTOY XABI JOURDAIN N 3h33'32"95 6
51 GILLES CEDRIC GCP K 3h39'11"59 7
40 MIEYAN FRANCK vc lannemezan L 3h39'11"59 8
50 NICOMETTE VINCENT EMPALOT L 3h42'42"97 9
74 PORT PHILIPPE FONT ROMEU L 3h42'42"97 10
65 MOULIN GILLES US NOGENTAISE K 3h46'56"46 11
53 AMESTOY FABIEN SUD TRIATHLON K 3h46'56"46 12
73 BAYLE LAURENT VCCA BIGANOS L 3h46'56"46 13
3 RODRIGUEZ cedric fun bike 64 K 3h55'28"03 14
24 SOULEROT PHILIPPE madiranais M 3h56'13"90 15
61 AGUER PATRICE SAM K 3h56'13"90 16
59 BOUE MARC   L 3h56'13"90 17
10 LANNES PHILIPPE vc sauvagnonnais L 3h56'34"00 18
72 CLEMENT JOEL VC COTE D ARGENT M 3h59'33"13 19
79 URRUTIAGUER CHRISTIAN   L 3h59'33"13 20
82 MIRANDE FREDERIC THEZE L 4h04'03"82 21
17 SAUBION JEROME landes sport nature L 4h05'03"51 22
45 ARBES EMILE fc oloron M 4h05'03"51 23
14 CAMUS JEAN MARC   L 4h11'08"05 24
76 IHIDOY XABI URT VELO 64 K 4h11'08"05 25
2 BITAILLOU gilles racing d'aspe K 4h11'43"30 26
6 LOUBERE VINCENT cyclo club ychoux L 4h13'45"78 27
43 CASTEROT J CLAUDE LOURDAIS M 4h13'45"78 28
47 FOURMATGEAT PATRICK   L 4h13'45"78 29
8 MEDAN CARLOS   L 4h21'16"14 30
37 LENDRE THIERRY   L 4h21'16"14 31
18 BREUILLE HENRI guidon bayonnaix M 4h24'10"80 32
41 LOUMPRE ROBERT BAYONNAIS M 4h24'10"80 33
57 JUSTIN DANIEL BAYEUX M 4h24'10"80 34
58 MORERE SEBASTIEN   K 4h24'10"80 35
62 DUPUIS MAXIMILIEN   K 4h26'56"80 36
71 ANDRE ALAIN JONZAC M 4h26'56"80 37
81 CASSOULONG SEBASTIEN   L 4h26'56"80 38
15 MONNIER SERGE   L 4h30'33"32 39
36 DELERUE OLIVIER   L 4h30'33"32 40
44 COUPAU ALAIN   L 4h30'33"32 41
63 COUCHINAVE MAURICE   L 4h30'33"32 42
64 GADIOU PIERRE AS MEUDON M 4h30'33"32 43
68 LUCHILO MARTINE   J 4h30'33"32 44
69 RICCO CHRISTOPHE ASCCLUB CYCLISME L 4h30'33"32 45
28 ST GERMAIN DIDIER BIZANOS L 4h33'17"52 46
32 GLARIA RENAUD U C de soule K 4h33'17"52 47
78 BONIN GUY PONTONX   4h33'17"52 48
38 CARON STEPHANE   L 4h39'48"52 49
42 LASSERRE THIERRY ST SUZANNE L 4h39'48"52 50
7 MINVIELLE LAURENT   L 4h41'44"67 51
12 TELMON PHILIPPE cyclo club lourdais L 4h41'44"67 52
20 PORTESSENY ANDRE fc oloron vtt M 4h41'44"67 53
35 DUBOURDIEU DIDIER   L 4h41'44"67 54
26 PELLENEC ALAIN st jean de luz L 4h43'49"20 55
49 ADER PATRICK JAB L 4h43'49"20 56
9 JONCOHALSA CHRISTIAN union cyclo soule L 4h45'12"28 57
13 DUPLAN JEAN MARIE bazas/bernos L 4h45'12"28 58
23 NOGUES MICHEL club lourdais L 4h45'24"42 59
27 GONTHIER NADINE BIZANOS J 4h51'02"02 60
60 POCHELU JEROME   K 4h53'07"93 61
80 LACOUTURE PATRICE   L 4h54'16"32 62
56 BAYLE GUY RC THEZE L 4h56'00"81 63
22 LUCAT NICOLAS couserant K 4h59'48"18 64
25 DIAZ BERNARD hiriburuko ainhara M 4h59'48"18 65
1 VANQUAETHEM isabelle   I 5h 05'10"41 66
19 TREVISIOL VICTOR   M 5h00'39"88 67
70 DITHURBIDE ANDRE   L 5h04'50"61 68
21 BROUCARET MAURICE BIZANOS M 5h05'10"41 69
11 ROUQUET JEROME CC navarenx L 5h12'46"13 70
77 LABAT DIDIER PONTOISES L 5h12'46"13 71
83 CHARPENTIER   L 5h12'46"13 72
46 LAMAGNERE ROLAND   M 5h32'43"95 73
66 END PASCAL   L 5h56'30"02 74
5          
16 ROGER STEPHANE   L    
29 LAFOLIE FRANCOIS cvc montfavet L    
30 LAFOLIE CHRISTINE cvc montfavet J    
31 LAFOLIE VINCENT cvc montfavet K    
33 BAUDIAS NICOLAS HASPAREN K    
39 ESPIAU MICHEL USTARITZ L    
           
52 AMESTOY J FRANCOIS JOURDAIN L    
55 CAMBET JACQUES UC ORTHEZ L    
67 BISENSANG JEAN SERGE   M    
85 COCAUD DIDIER VINOISE L    
86